Whatsapp'ta Paylaş

Araç Teslim Alma

ARAÇ TESLİM ALMA

Aracınızı teslim almadan önce gerekli tüm dökümanların hazır olmasına lütfen dikkat ediniz ,

- Sürücü Belgesi
- Kendi adınıza kayıtlı geçerli bir kredi kartı
- Rezervasyon onay belgesi

Kiralama Koşulları

Aracınızı ön rezervasyon yapıp teslim alacağınız ofisimize geldiğinizde araç hazır durumda olacaktır. Tüm araçlarımızın mekanik ve konfor bakımından kiralamaya hazır olması için tüm gerekli özen ve hassasiyeti göstermek ilk önceliğimizdir. Bu standartların sağlanmadığını düşündüğünüz durumlarda 0507 858 54 54-0462 325 48 80  çağrı merkezimize ve kiralama ile ilgili kişiye bu durumu iletiniz.

Kiralama Öncesi Kontrol

Aracınızı teslim almadan önce aracı dikkatlice incelemenizi ve eğer sözleşmede belirtilmemiş herhangi bir çizik ya da zarar söz konusu ise bunu ilgililerle konuşarak sözleşmeyi yenilemelerini isteyiniz. Aracınızı teslim ederken sözleşmede belirtilmemiş zararlar kiralama süresinde gerçekleşmiş kabul edilecek ve müşteri olarak bu zararlardan sorumlu olacağınızı belirtiriz.

Yakıt Durumu

Kiralanan araç size normal şartlarda tam depo dolu olarak teslim edilir. Araç iadesinde, aracınızı tam depo dolu olarak geri getirebilir ve servis hizmeti ödemezsiniz. Eğer aracı tam depo dolu olarak almıyor ve yakıt almak için de zamanınız yok ise sadece kullandığınız yakıtın ücretini ödersiniz. Bu ücret, kiralama ofislerinde geçerli olan litre başına servis ücretine göre değişiklik gösterebilir. Servis ücretinin ne kadar olacağını kiralama ofislerimizdeki yetkililerimize danışabilirsiniz.